Пожертвувати Всі внески будуть направлені на розвиток галузі

Як стати учасником Асоціації?

Навіщо?

Середовище, в якому ми працюємо, впливає на якість та безпечність послуг. На попит. На професійний рівень спеціалістів. На можливість розвиватись та створювати новітні технології. Ми можемо і надалі жалітися на нескінченні негаразди... Але, коли кожен власник салону усвідомить дієвість багатьох маленьких кроків – індустрія краси почне змінюватись. Власне, це відбувається вже зараз. Долучайтесь!

 • 1

  ОЗНАКА ЯКОСТІ

  Відрізняючись від інших не тільки наявністю статусу Учасника Асоціації, але й зовсім іншим рівнем обслуговування та послуг, які ми будемо перевіряти, згідно з розробленим та узгодженим всіма Учасниками документом. Реальна, а не показова ознака якості вашого салону буде сприяти набагато більшому інформуванню про вас серед потенційних клієнтів.

 • 2

  ДОСТУП ДО ТЕХНОЛОГІЙ

  Вдосконалення процесів обслуговування клієнтів згідно Рекомендацій, розроблених Асоціацією. Можливість поповнювати власними даними та користуватись Реєстром спеціалістів галузі та іншими сервісами.

 • 3

  ЗБІЛЬШЕННЯ ДОХОДІВ

  Якщо ви прийшли працювати в бьюті-індустрію на 5-10 і більше років, плануєте розвиватись через створення власної франшизи або залучати зовнішні інвестиції, якісні зміни на ринку и безпосередньо на ваших підприємствах, задля яких працює Асоціація уможливіть більш швидкий зріст вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до якісних змін в індустрії краси!

Щоб дізнатися умови членства в АСБУ, подивитись повний запис презентаційного вебінару і подати заявку, ЗАПОВНІТЬ ЦЮ ФОРМУ. Зверніть увагу - зареєструватись можуть лише власники (співзасновники салонів краси, косметологічних центрів або СПА). При реєстрації найманого директора, згодом буде потрібно письмове підтвердження, що даний співробітник уповноважений власником представляти підприємство в Асоціації.

Заповніть заявку на участь в Асоціації